فراخوان «در جستجوی راهی نو»

فضای عکاسی ایران بیش از هر زمان دیگری نیازمند سخن گفتن از تجارب و نگرش‌های تازه است. بدون تردید یکی از مسیرهای گشوده شدن افق‌های نو در برابر عکاسان، آشنایی و کندوکاو تجارب و نگرش‌های تازه است. در همین راستا، هفتمین رخداد «۱۰ روز با عکاسان ایران» درصدد برآمده تا با گنجاندن بخشی با عنوان «در جستجوی راهی نو»، فرصتی را برای ارائه و عرضه دیدگاه‌ها و تجارب مختلف در حوزه عکاسی فراهم آورد.

در این برنامه فرصتی حدود ۲۰ دقیقه برای طرح تجربیات، موفقیت‌ها، شکست‌های عبرت آموز، رویاپردازی‌های عکاسانه و ... که جذابیت های طرح برای جمع را دارد، فراهم می شود. این برنامه در قالب سخنرانی یا ترکیبی از مونولوگ و نمایش اسلاید اجرا می شود..

بدین وسیله از کلیه افرادی که در حوزه‌های مختلف عکاسی حرفی برای گفتن دارند، دعوت می‌شود تا ایده‌ها و تجارب خود را در این فرصت به‌اشتراک بگذارند. این ایده‌ها و تجارب می‌تواند حوزه‌های مختلفی از نظریه و تاریخ گرفته تا کسب و کار و فعالیت عکاسی را دربرگیرد. این فرصتی است برای آن دسته از دست‌اندرکاران عکاسی ایران که گمان می‌کنند بیان و انتقال تجارب و ایده‌های‌شان می‌تواند گرهی از کار عکاسان باز کرده یا قدمی در پیشبرد عکاسی این مرز و بوم بردارد.

لازم به توضیح است افرادی فرصت ارائه ایده‌ها و تجارب خود را در هفتمین رخداد «۱۰ روز با عکاسان ایران» خواهند یافت که تجارب و ایده‌های‌شان در زمانی حدود ۲۰ دقیقه قابل ارائه باشد و به تائید شورای هنری این رخداد برسد.

پایان مهلت ثبت نام ۱ آذر ماه می‌باشد.